Dystrybucja DC w kamperze

Dystrybucja prądu stałego (DC) w kamperze jest kluczowym elementem systemu elektrycznego, umożliwiającym zasilanie różnorodnych urządzeń i systemów, takich jak oświetlenie LED, systemy nawigacji, pompy wody, lodówki na prąd stały, systemy ładowania telefonów i inne urządzenia elektroniczne. Optymalna dystrybucja DC wymaga starannego planowania, aby zapewnić bezpieczeństwo, efektywność i niezawodność.

Victron Lynx

Szyny rozdzielające prąd stały w kamperze

Rozdzielnice elektryczne prądu stałego do kampera

Rozdzielnica z bezpiecznikami lub wyłącznikami automatycznymi pozwala na bezpieczne rozprowadzanie energii do różnych obwodów i urządzeń w kamperze.

Inne

kampervan
Marcin Janicki - Vincent Van

Marcin Janicki

Na Youtubie znany jestem jako Vincent Van czyli twórca poniższego kolorowego kampera, a od niedawna również jako właściciel niniejszego sklepu Internetowego.

Od wielu lat zajmuje się budową kampervanów i popularyzacją idei vanlife w Internecie. Możecie znaleźć więcej filmów mojego autorstwa na kanale youtube, w których tworzę nowe pojazdy oraz podróżuję po Europie wraz
z psem Menelem (2 kilogramy mięśni i zębów)  🙂

Moją misją jest oferowanie markowych, sprawdzonych urządzeń do budowy kamperów i systemów off-gridowych w najniższych cenach w Polsce.

truma
maxxair
dometic
webasto
victron
kontec
fiamma
enerblock
epever
planar
votronic
campko