Strona Internetowa dla ilustratora

Jeżeli jesteś ilustratorem i chcesz stworzyć prostą i czytelną stronę Internetową do zaprezentowania swoich usług, to zachęcam do kontaktu. Korzystając z poniższego szablonu mogę stworzyć witrynę dla Ciebie w bardzo szybkim tempie i niedużym kosztem.

Jako web developer specjalizujący się w platformie WordPress, pragnę zaproponować Państwu stworzenie strony internetowej dostosowanej do potrzeb ilustratorów. Taka strona jest nie tylko portfolio prezentującym Wasze prace, ale również platformą do komunikacji z klientami i fanami. Oto kluczowe cechy, które mogę zaoferować, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Państwa twórczości w internecie.

1. Profesjonalny i kreatywny design

Zaprojektuję stronę, która będzie odzwierciedlała Państwa unikalny styl artystyczny. Design zostanie dostosowany do charakteru Państwa prac, tworząc spójny i estetycznie przyjemny obraz marki online.

2. Galeria prac

Zaimplementuję rozbudowaną galerię, w której będzie można prezentować swoje ilustracje, podzielone na kategorie lub serie. Galeria będzie łatwa w zarządzaniu, umożliwiając samodzielne dodawanie, edytowanie i organizowanie prac.

3. Strona „O mnie”

Dodam stronę „O mnie” lub „O nas”, która pozwoli przedstawić Państwa historię, doświadczenie oraz podejście do sztuki. Jest to doskonała okazja, by nawiązać głębszy kontakt z odbiorcami i potencjalnymi klientami.

4. Blog

Oferuję integrację bloga, na którym można publikować artykuły dotyczące procesu twórczego, inspiracji, porad dla innych artystów czy informacji o nadchodzących wydarzeniach, wystawach czy projektach. Blog jest świetnym narzędziem do budowania społeczności wokół Państwa marki.

5. Sklep online

Jeśli jesteście zainteresowani sprzedażą swoich prac, mogę zintegrować z stroną funkcjonalny sklep online. Umożliwi to sprzedaż oryginałów, printów, merchu czy innych produktów z Państwa grafikami bezpośrednio przez stronę.

6. Formularz kontaktowy

Zapewnię łatwo dostępny formularz kontaktowy, który umożliwi odwiedzającym szybkie i wygodne wysyłanie zapytań. To kluczowe narzędzie dla nawiązywania kontaktów biznesowych i otrzymywania feedbacku od fanów.

7. Optymalizacja SEO

Przeprowadzę optymalizację strony pod kątem SEO, aby zwiększyć jej widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Dzięki temu Państwa prace będą łatwiej znajdowane przez zainteresowane osoby.

8. Responsywność i szybkość

Strona będzie responsywna i szybko się ładować, co zapewni komfortowe przeglądanie na wszelkich urządzeniach i pozytywnie wpłynie na ranking w wyszukiwarkach.

9. Wsparcie i szkolenie

Oferuję również wsparcie techniczne oraz szkolenia z obsługi strony, dzięki czemu będziecie mogli samodzielnie zarządzać treścią i aktualizować swoje portfolio.

Inwestycja w profesjonalną stronę internetową to doskonały sposób na promocję Państwa talentu i prac. Jestem przekonany, że współpraca ze mną otworzy nowe możliwości dla Państwa kariery artystycznej. Zapraszam do kontaktu, aby omówić szczegóły i rozpocząć naszą współpracę.

Dedykowana strona Internetowa

Jeżeli potrzebujesz witryny dedykowanej, stworzonej od zera, również chętnie Ci pomogę. Zapraszam do kontaktu.

 

Szablon WordPress dla ilustratora

 

szablon wordpress dla ilustratora
strona dla ilustratora na szablonie wordpress
strona dla ilustratora na wordpress
strona dla ilustratora
strona Internetowa dla ilustratora na szablonie wordpress
strona Internetowa dla ilustratora na wordpress
strona Internetowa dla ilustratora

 

Cześć!

 

Nazywam się Marcin Janicki i od 2009 roku zajmuję się marketingiem Internetowym
i tworzeniem stron. Już od 14 lat pomagam przedsiębiorcom promować ich usługi
i produkty. Możesz zerknąć na mój profil na Linkedin, żeby zobaczyć opinie zadowolnych klientów.

W wolnych chwilach podróżuję samodzielnie zbudowanym kamperem razem z moim psem Menelem (2 kg mięśni i zębów).

Kręcę też czasem filmiki na youtube na kanale Vincent Van 🙂

 

Marcin Janicki - Vincent Van